Informacja o wyborach Przewodniczącej i Zarządu Głównego Samorządu Studentów

Szanowni Członkowie Społeczności Wydziału Lekarskiego,

W dniu 30 lipca 2024 r. odbyło się zebranie Uczelnianego Parlamentu Studentów, podczas którego przeprowadzono wybory Przewodniczącego i Zarządu Głównego Samorządu Studentów na kadencję 2024 – 2026.

Miło nam poinformować, że do pełnienia funkcji Przewodniczącej Zarządu Głównego została powołana Pani Anna Kupczak, studentka IV roku kierunku lekarskiego, natomiast Viceprzewodniczącym został Pan Bartosz Rutka, student V roku kierunku lekarskiego, a Viceprzewodniczącą została Pani Alicja Danieluk, studentka V roku. W skład Zarządu Głównego weszli również inni studenci kierunku lekarskiego: Pan Piotr Gronowski, student IV roku oraz Pani Magdalena Kędrak, studentka IV roku. Pani Anna Kupczak przez ostatnie lata pełniła funkcję Przewodniczącej Zarządu Samorządu Wydziału Lekarskiego. Pozostałe Osoby również były zaangażowane w sprawy studenckie naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy wyboru wszystkim nowym Członkom Zarządu Głównego Samorządu Studentów. Liczymy na pełne energii i pasji działania na rzecz Społeczności Akademickiej WUM. Życzymy sukcesów i satysfakcji ze sprawowanych funkcji.

Dziekan i Kolegium Dziekańskie Wydziału Lekarskiego

Skład Zarządu Głównego Samorządu Studentów na kadencję 2024 – 2026